Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Usługi i Firmy > Pozostałe usługi > Krótkie terminy i atrakcyjne ceny konsultacje w za

Archiwalne: Krótkie terminy i atrakcyjne ceny konsultacje w za

05.10.2017


Zajmujemy się realizowaniem zamówień, obejmujących: pisanie prac - opracowań naukowych (wzorcowa praca magisterska, praca licencjacka i praca zaliczeniowa) i różnych tekstów. Przygotowywane przez nas teksty wyróżniają się: oryginalnością, ciekawym ujęciem prezentowanej tematyki, bogatym zakresem wykorzystanej literatury, kreatywnym podejściem do tematu, a także wysokim poziomem merytorycznym i językowym.
Zajmujemy się także korektą już napisanych prac (magisterskich, licencjackich), czy też sprawdzeniem ich pod kątem stylistyki i gramatyki, ewentualnym wprowadzeniem modyfikacji i uzupełnieniem napisanych tekstów.
Oferujemy również pomoc w:
 przygotowaniu koncepcji: konspektu czy spisu treści,
 ułożeniu bibliografii odpowiedniej do koncepcji,
 przygotowaniu narzędzi badawczych (ankieta, wywiad).
Zamówienie jest realizowane etapami, a warunki współpracy są indywidualnie ustalane z każdym Zamawiającym. Możliwość podpisania umowy.
Istnieje również możliwość realizacji zamówienia w terminie ekspresowym, „na wczoraj”, „w trybie pilnym!”. Wycena takiego zamówienia jest bezpłatna, przy czym cena za stronę tekstu będzie wyższa. Zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług i kierowania zapytań drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem formularza na naszej stronie: http://pracowniatekstow.com.pl/
Nie zwlekaj z decyzją i już dziś pozwól nam zmierzyć się z Twoim wyzwaniem!

20 zł