Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Praca > Magazynier > Magazynier - Operator wózka widłowego

Archiwalne: Magazynier - Operator wózka widłowego

21.06.2018

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Magazynier/Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: ŁOWICZ
Zadania:
¬- Prace magazynowe związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów,
- Obsługa skanera

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia po okresie próbnym przez klienta,
- Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIA

Nasze wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność,
- Ukończony kurs obsługi wózków widłowych- uprawnienia UDT mile widziane,
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na podany link: