Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Praca > Produkcja > Monter - bez doświadczenia

Archiwalne: Monter - bez doświadczenia

12.06.2018

Manpower ( nr certyfikatu - 412 ) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta, należącego do jednej z największych grup kapitałowych w Europie, zrzeszającego ponad sto przedsiębiorstw zatrudniających w sumie około 60 tysięcy pracowników, poszukujemy osoby na stanowisko : MONTER
Numer ref. M/037/JKA

• Miejsce pracy : Palmiry

Kluczowe zadania:
• Montowanie urządzeń przemysłowych
• Zachowanie ciągłości produkcji

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Wykształcenie minimum podstawowe
• Znajomość instrukcji technicznej mile widziane
• Znajomość narzędzi warsztatowych
• Żyłka majsterkowicza

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Możliwość przejścia na umowę o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatny transport organizowany przez pracodawcę lub dodatek za przejazdy
• Premia absencyjna
• Możliwość dodatkowego zarobku 100% płatna sobota
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiet Manpower Premium

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Zainteresowanych proszę o aplikację przez link : https://aplikuj.hrlink.pl/…/Mo…/49759-63312-26-sm1-1192.html