Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki żywiczne na terenie Śląska

posadzki-zywiczne-na-terenie-slaska

Posadzki żywiczne na terenie Śląska

Libiąż 32-590, Długa 21 14.09.2017


Oferujemy nowoczesne i bardzo praktyczne posadzki żywiczne ze Śląska, które sprawdzają się zarówno w dużych obiektach przemysłowych. Posadzki żywiczne idealnie nadają się do takich miejsc jak warsztaty, magazyny, garaże czy pomieszczenia gospodarcze. To również idealne wykończenie podłogi w takich obiektach jak hale przemysłowe, które wymagają odbioru sanepidu. Od jakiegoś czasu również modne stały się podłogi z tego materiału również w mieszkaniach czy domach.

Nasze posadzki żywiczne są wykonywane z wysokiej klasy materiałów przez co służą przez długi czas. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie i staramy się spełnić oczekiwania klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór kolorów, które pozwolą dostosować wykończenie podłogi do reszty obiektu.

Świadczymy usługi od wielu lat i zapewniamy kompleksowe przygotowanie podłogi do komfortowego użytkowania. Śląsk to obszar na którym wykonywaliśmy dziesiątki zleceń. Nasze posadzki żywiczne odznaczają się wysoką trwałością i najwyższą jakością, dzięki czemu mają Państwo pewność, że jest to produkt, którego poszukujecie.

Więcej: posadzki żywiczne Śląsk

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64