Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Praca > IT > Programista/Informatyk IT z językiem niemieckim –

Archiwalne: Programista/Informatyk IT z językiem niemieckim –

23.04.2020

Zadania:
- odpowiedzialność za działalnie sprzętu, aplikacji, ustawianie parametrów,
- optymalizacja pracy robotów,
- przeprowadzanie tesów (bezpieczeństwo instalacji),
- diagnozowanie i usuwanie usterek,
- szkolenie zespołu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, bądź mechatronika, elektrotechnika, automatyka),
- wieloletnie doświadczenie zawodowe jako programista,
- znajomość oprogramowania Siemens Step7,
- umiejętność tworzenia projektów od początku aż do ostatecznej akceptacji,
- znajomość pakietu MS Office,
- umiejętnośc pracy w zespole jak również samodzielność w wykonywaniu pracy,
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- gotowość do pracy 3-zmianowej oraz na wezwanie.

Praca w Niemczech, w miejscowości Mühlhacker od 1.06.2020. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Kontakt:
CV wraz z innymi dokumentami aplikacyjnymi proszę przesłać mailowo: s.zdrzalik@kronosppc.de
Kontakt tel. W godz. 9-17 pod nr tel: 575551356