Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Praca > Pozostałe oferty > Serwisant Spawalniczy - Dam pracę

Archiwalne: Serwisant Spawalniczy - Dam pracę

29.08.2019

Opis oferty pracy:
Praca od poniedziałku do piątku:
Miejsce: Gaztech /Płock
Stanowisko serwisanta spawalniczego

Zakres obowiązków:
• prace serwisowo-montażowe inwertorowych urządzeń spawalniczych
• testowanie urządzeń spawalniczych
• udzielanie wsparcia technicznego klientom w zakresie użytkowania urządzeń spawalniczych

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, elektroniczne lub kierunki pokrewne
• dobra znajomość podstaw elektroniki, miernictwa elektrycznego i elektronicznego
• doświadczenie w serwisowaniu urządzeń spawalniczych ewentualnie innych elektrycznych/elektronicznych.
• biegłość w czytaniu schematów elektronicznych
• umiejętność analizy pracy układu elektronicznego bez dokumentacji
• rzetelność, staranność, odpowiedzialność
• wysoka motywacja do pracy

Mile widziane:
• umiejętność tworzenia schematu na podstawie PCB oraz dalszej analizy
• przynajmniej podstawowe doświadczenie w spawaniu
• doświadczenie we współpracy z klientem
• prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony

CV proszę wysyłać na adres mailowy:
sklep.spawalniczy(małpa)gaztech.com.pl