Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Praca > Budowa i Remonty > spawalnik

Archiwalne: spawalnik

15.11.2019

SPWALNIK (INŻYNIER SPAWACZ)

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie dyscypliny pracy,
- nadzór techniczny nad spawaczami i inspektorami na terenie placów budowy w kraju i za granicą,
- nadzór spawalniczy wg norm EN 14731,
- tworzenie specyfikacji spawalniczych do przetargów dla podwykonawców,
- nadzór i ocena specyfikacji spawalniczych klientów,
- porównywanie specyfikacji z kompetencjami i możliwościami własnej działalności bądź dzialaności podwykonawczej,
- regularna kontrola jakości i zgodności wg zamówień,
- współpraca z kierownikami projektów i personelem spawalniczym (kalkulacje, przyjmowanie zamówień, realizacja projektów),
- prowadzenie dokumentacji spawalniczej własnej działalności,
- kontrola dokumentacji spawalniczej podwykonawców,
- nadzór nad dostawą materiałów oraz rozwiązywanie problemów w wypadku dostawy wadliwych materiałów i kompotentów,
- zlecanie ponownych dostaw,
- podejmowanie działań reklamacyjnych w razie konieczności,
- współpraca z dostawcami, instutucjami kontrolnymi, ekspertami.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii lub podobne,
- mile widziana wszechstronna wiedza techniczna zgodnie z wymogami EN ISO 14731 pkt. 6.2. (spawacz),
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- badania lekarskie (hałas)
- język niemiecki w mowie i piśmie na bardzo dobrym poziomie.

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- praca od zaraz bądź w późniejszym terminie.