Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Dom i Ogród > Ogród > Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu

szklarnie-ogrodowe-z-poliweglanu

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu

Zielona Góra 65-001, Sulechowska 4a bud. 45 28.02.2018


Zastanawiasz się, w jakich warunkach uprawiać owoce i warzywa? Ze swojej strony chcielibyśmy zaproponować szklarnię z poliwęglanu. Szklarnia z poliwęglanu jest rozwiązaniem, które na pewno jest lepsze niż tunel foliowy bądź szklarnia, która została pokryta szkłem. Dobrze też podkreślić, że proponowana przez nas szklarnia charakteryzuje się bezpieczeństwem.

Przez bezpieczeństwo należy rozumieć fakt, że płyty poliwęglanowe nie rozpadają się na małe kawałki wraz z chwilą uderzenia. Poza tym szklarnia z poliwęglanu to także gwarancja niewysokich kosztów użytkowania. Dokładniej rzecz ujmując, należy mieć na uwadze niekorzystne warunki pogodowe, podczas których nie dochodzi do żadnych uszkodzeń, czy też pęknięć.

Jeżeli zdecydujecie, że szklarnia z poliwęglanu to najlepsze, co może spotkać Wasze owoce i warzywa, pamiętajcie o konieczności pielęgnacji. Oprócz tego, gdyby pojawiły się jakieś pytania związane ze szklarnią, możecie liczyć na naszą pomoc. Wyznajemy zasadę, że relacja z klientem powinna wykraczać poza sprzedaż.

Zapytaj!

TwójPasaż.pl

+48 68 506 50 56