Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Dom i Ogród > Ogrzewanie > Szkło kominkowe - Temprix Polska

Archiwalne: Szkło kominkowe - Temprix Polska

25.05.2023


Firma Temprix to ceniony producent szyb i akcesoriów do kominków, cieszący się pozycją lidera w branży. W naszym bogatym asortymencie odnajdą Państwo szeroki wybór trwałego szkła kominkowego płaskiego o grubości 3, 4 i 5 mm, a także innowacyjne szkło kominkowe płaskie z funkcją samoczyszczącą. Oferujemy również elastyczność w postaci giętych szyb kominkowych w łuku, giętych szyb kominkowych w kształcie pryzmatu oraz giętych szyb kominkowych pod kątem prostym.

Nasza oferta nie kończy się na samej gamie produktów. W ramach dostępnych możliwości wykonujemy precyzyjne cięcia, zaokrąglenia oraz wiercenie otworów. Zapewniamy także sprzedaż solidnych podstaw kominkowych wykonanych z blachy stalowej oraz podstaw ze szkła hartowanego o grubości 6 i 8 mm. Dodatkowo oferujemy parawany kominkowe oraz płyty hartowane ze szkła, które pełnią funkcję ochronną.

Z nami zyskujecie Państwo pewność wysokiej jakości, szerokiego wyboru oraz profesjonalnego podejścia do obsługi klienta. Temprix to gwarancja zadowolenia i satysfakcji w dziedzinie szyb i akcesoriów kominkowych.

100 zł