Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Płock i okolic!

TOP 10 prezentów na dzień chłopaka. Na każdym etapie związku...

2018-09-20 15:37:00

Zaskocz go jak nigdy dotąd. Prezent na dzień chłopaka nie musi być wydumany, ważne, by sprawił przyjemność. Pokaż mu, że myślisz o jego potrzebach i wiesz, co sprawia mu największą frajdę. Spokojnie, podpowiadamy, co to takiego.


Tym rozpalisz wszystkie zmysły. 8 naturalnych afrodyzjaków. Które działają, a które nie?

2018-09-20 13:54:00

Naturalne afrodyzjaki to temat rzeka. Przez długie lata sprawdzały je kolejne pokolenia. Niektóre z nich działają lepiej, inne gorzej. Skuteczność niektórych jest potwierdzona badaniami, inne działają tylko na podświadomość. Amerykańscy naukowcy postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości. Badania nad naturalnymi afrodyzjakami ujawniły szokującą prawdę. Nie wierzcie we wszystko, co mówią. Potwierdzamy fakty i obalamy mity o naturalnych afrodyzjakach. Sprawdź co na pewno zadziała na drugą połówkę.


Ziew, perwers, porzyg... O co chodzi? Wyjaśnia profesor Jan Miodek

2018-09-20 13:43:00


Kupujesz auto? Wiemy, ile musisz na nie pracować! SPRAWDŹ!

2018-09-20 12:48:00

Ile trzeba pracować na mieszkanie, a ile na samochód? Ile pracy kosztuje cię bochenek chleba zjadany na śniadania, a ile papierosy i alkohol na imprezowy weekend? Jeśli lekką ręką wydajesz pieniądze, zobacz, ile musisz pracować na to, by móc to robić!


Płakał, jak tatuował - tego nie chcielibyście mieć na swoim ciele

2018-09-20 12:38:00

Źle wykonany tatuaż to nie tylko zmarnowane pieniądze - niestety zostaje on na całe życie. Jeśli do złego wykonania dołożymy nietrafiony motyw - efekt może być naprawdę opłakany. Coraz częściej decydujemy się na różnego rodzaju sentencje - a tu grunt jest bardzo grząski. Większość napisów jest tak oklepana, że ciężko o coś oryginalnego. Zobaczcie najgorsze sentencje, jakie można wytatuować na swoim ciele. Tatuażysta naprawdę płakał, jak tatuował...


Gdzie studiować, żeby zarabiać najwięcej na etacie? LISTA UCZELNI

2018-09-20 09:46:00

Wybór odpowiedniego kierunku to nie wszystko. Ważne, by wybrać uczelnię, po której jest szansa na pracę. Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA) pozwala poznać zarobki absolwentów rok po ukończeniu studiów. >>> Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej


Co Polacy robią na wakacjach? Te ZDJĘCIA obnażąją zaskakującą prawdę. Również o Tobie

2018-09-20 09:45:00

Wakacje to idealny czas na wspaniałą sesję w plenerze, którą oczywiście można pochwalić się na Instagramie. Zdjęcia nad wodą, w parku, podczas uprawiania sportu i jedzenia. Nie każdy mógł cieszyć się urlopem, niektórzy mieli tylko chwilę wolnego. Co tak naprawdę Polacy robili w ciągu lata i uznali za słuszne pochwalić się przed innymi? Okazuje się, że wszyscy jesteśmy do siebie dość podobni. Też masz takie fotki?


Jeśli założysz to na rozmowę kwalifikacyjną na pewno NIE DOSTANIESZ pracy

2018-09-18 15:41:00

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, szczególnie jeśli chodzi o rozmowę o pracę. Staramy się wypaść dobrze i pokazać się z jak najlepszej strony. Zdarzają się jednak wpadki. Ucz się na cudzych błędach, żeby nie popełniać własnych. Sprawdź czego NIE ZAKŁADAĆ na rozmowę kwalifikacyjną.


Kwaśniewski: Nie piję już wódki. To koniec MEMICZNEJ epoki?

2018-09-17 12:25:00

Memy z Kwaśniewskim przejdą do lamusa? Wiele na to wskazuje, że internauci będą musieli znaleźć sobie nowego bohatera. Były prezydent, Aleksander Kwaśniewski gościł w poniedziałkowy poranek - 17 września - w "Porannej Rozmowie" prowadzonej przez Roberta Mazurka na antenie RMF FM. Kwaśniewski został zapytany przez prowadzącego o jego stosunek do powstających od lat memów, których jest twarzą. Prezydent zdradził również, że nie pije już wódki i innych mocnych alkoholi. Zobacz w galerii najlepsze memy z Aleksandrem Kwaśniewskim.


To dają do jedzenia dzieciom w szpitalach! [zobacz zdjęcia]

2018-09-17 12:17:00

Od zawsze wiadomo, że odpowiednia dieta to podstawa zdrowia. Ta wiedza najwyraźniej nie dotarła do niektórych szpitali dziecięcych, gdzie maluchom serwowane są paskudne dania. Dla porównania jest tu też kilka przykładów z zagranicznych szpitali. Choć przyznać trzeba, że w niektórych polskich placówkach nie jest najgorzej. Sami sprawdźcie, gdzie warto leczyć dziecko w Polsce.