Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Wiadomości > KOSMICZNE ZDJĘCIA 2018 roku. Astronauci NASA pokazują nowe kadry ze swoich obserwacji. Jak wygląda Ziemia z kosmosu?

KOSMICZNE ZDJĘCIA 2018 roku. Astronauci NASA pokazują nowe kadry ze swoich obserwacji. Jak wygląda Ziemia z kosmosu?Tajemnice nieba odkrywają przed nami astronauci stacji kosmicznych. NASA prowadzi nie tylko naukowe badania, ale także obserwacje kosmicznej rzeczywistości. Dzięki nowym technologiom jesteśmy w stanie zobaczyć to co oni i to niemal w czasie rzeczywistym. Trzeba przyznać, że astronauci mają pracę z widokiem. Niedługo będzie szansa obejrzenia niezwykłego zdarzenia astrologicznego – zaćmienia księżyca. To wyjątkowa okazja do tego, bo stać się „małym astronautą” bez specjalistycznego sprzętu. Spróbuj swoich sił w oglądaniu gwiazd a tymczasem sprawdź wyjątkowe zdjęcia pracowników podniebnych stacji kosmicznych.

Przeczytaj więcej: http://plock.naszemiasto.pl/artykul/kosmiczne-zdjecia-2018-roku-astronauci-nasa-pokazuja-nowe,4737845,gal,t,id,tm.html