Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Wiadomości > Te zdjęcia udowadniają, że siwe włosy mogą być naprawdę piękne. Zainspiruj się i zaakceptuj swoje naturalne atuty!

Te zdjęcia udowadniają, że siwe włosy mogą być naprawdę piękne. Zainspiruj się i zaakceptuj swoje naturalne atuty!Po modzie na farbowanie każdego, nawet najmniejszego odrostu, powoli wraca moda na naturalność, a wraz z nią - na siwe włosy. Trend zadomowił się do tego stopnia, że również młodsze dziewczyny farbują włosy na siwy kolor, a srebrzysty odcień określany jest jako "grombre". Kobiety dojrzałe coraz częściej jednak mają dosyć udawania, że są młodsze niż w rzeczywistości i spędzania wielu godzin na zabiegach mających nadać im wygląd gorących 18-tek. Mimo że społeczeństwo wciąż ma problem z zaaprobowaniem nieuniknionego procesu starzenia - szczególnie w przypadku kobiet - obecnie pojawia się coraz więcej nurtów stawiających na naturalność i pełną samoakceptację. Po co za wszelką cenę się odmładzać, wydając grube pieniądze na fryzjera co 2 tygodnie, skoro można po prostu być sobą - z siwymi, ale jakże pięknymi włosami? Jeśli jeszcze nie jesteście przekonane - zobaczcie zdjęcia, które udowodnią Wam, że siwe naprawdę potrafi być piękne!

Przeczytaj więcej: http://plock.naszemiasto.pl/artykul/te-zdjecia-udowadniaja-ze-siwe-wlosy-moga-byc-naprawde,4945860,gal,t,id,tm.html