Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Wiadomości > W czerwcu koniec pandemii COVID-19? Minister zapowiada zniesienie stanu zagrożenia epidemicznego i obowiązku noszenia maseczek w aptekach

W czerwcu koniec pandemii COVID-19? Minister zapowiada zniesienie stanu zagrożenia epidemicznego i obowiązku noszenia maseczek w aptekach


Wstępną, planowaną datą zniesienia stanu zagrożenia epidemicznego jest koniec czerwca tego roku – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. Dodał, że resort „przymierza się” do zniesienia obowiązku noszenia maseczek w aptekach. Minister podkreślił, że obecna sytuacja epidemiczna w Polsce ulega poprawie.

Przeczytaj więcej: https://plock.naszemiasto.pl/w-czerwcu-koniec-pandemii-covid-19-minister-zapowiada/ar/c14-9295813