Ogłoszenia Płock na Ploczak.pl > Praca > IT > Programista robotów online/offline, praca od 1.06.

Archiwalne: Programista robotów online/offline, praca od 1.06.

29.04.2020

Programista robotów online/offline, praca od 1.06. w Mühlacker, DE

Zadania:
- odpowiedzialność za działanie sprzętu, regulacja parametrów aplikacji, czujników, sterowników
- programowanie systemów robotów,
- tworzenie dokumentów szkoleniowych oraz szkolenie zespołu,
- diagnozowanie i usuwanie usterek,
- optymalizacja pracy robotów pod względem jakościowym i czasowym,
- przeprowadzanie testów bezpieczeństwa.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w zakresie metalurgii, technologii elektrycznej, mechatroniki bądź automatyki,
- wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie programowania robotów,
- znajomość ABB IRC5i oraz KUKA VKRC4,
- wiedza z zakresu programowania (SPS Programmierung Step 7),
- biegła znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w zespole, jak również niezależność w działaniu,
- umiejętność dzielenia się wiedzą w zespole,
- język niemiecki w stopniu dobrym w mowie i piśmie,
- gotowość pracy 3-zmianowej.

Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji.

1234 zł